Úvodní stránka

"Nejvzácnějším ze všech smyslů je hmat, protože v něm sídlí duše.

Čím více se dotýkáme, tím více vnímáme sami sebe".

Vítám Vás na svých stránkách...

Jmenuji se Ivana Pokorná,

k masážím a hlavně Dornově metodě jsem se dostala přes zdravotní problémy své a mojí rodiny. I když jsem vystudovala zdravotnickou školu, táhlo mě to spíše k alternativní léčbě.

Při masážích přistupuji ke klientům celostním způsobem, to znamená, že mne zajímá nejen tělo, ale i mysl a duše. Všechny tyto součásti k nám patří a komunikují spolu, proto se i nerovnováha v duši člověka může projevit na těle a naopak. Mým záměrem je poskytnout Vám péči a podporu na cestě k harmonii ve Vašem životě.

Kromě Vašich slov poslouchám i Vaše tělo a svou intuici. Snažím se najít kořen problému. Většinou je ale potřeba trpělivost klienta - dlouhodobější a jemnější práce je většinou nejúčinnější. Metody, které používám:

  • Dornova metoda

  • Baňkování, Gua-Sha

  • Klasická masáž

  • Breussova masáž

  • Harmonizace čaker

Při masáži kombinuji více druhů metod dle stavu klienta a potřeby.

Používám kvalitní Bio tělové a masážní oleje od firmy Saloos, která si velmi zakládá na tom, že výrobky obsahují nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva.

Jednou z metod, kterou beru jako základní znalost každého maséra či fyzioterapeuta je Dornova metoda. Její základní princip a to srovnání délky končetin a vrácení obratlů do své původní polohy používám vždy, když přijde pacient s problémy pohybového aparátu. Zde by totiž ani opakované masáže nebyly příliš účinné. Pokud nemáme stejnou délku končetin, nemáme pevný základ, tělo se nám bortí. Uhýbáme bolesti a ničíme si správné držení těla. Navíc drobné odchylky obratlů či plotének ze své polohy mají za následek psychické potíže, cítíme se v nerovnováze, život nás přestává bavit, vidíme všechno černě, pořád si stěžujeme na cokoliv co nás v životě potká. Zkuste se i Vy zbavit těchto problémů. Výsledky Dornovy metody jsou vždy pozitivní.

S láskou Iva :-)

V případě jakýchkoliv pochybností, zda je pro Vás daná masáž vhodná či ne, je potřeba svůj zdravotní stav nejprve konzultovat s lékařem. Řádně vzdělaný odborník by Vám měl masáž buď doporučit či zakázat.

Objednávky na telefonu: 734 592 029
©2015 Ing.Josef Mlíka, Všechna práva vyhrazena.