Breussova masáž

Je speciální energeticko-manuální masáž páteře, uvolní tělesné, psychické i duševní blokády.

Na rozdíl od ostatních masáží se při ní masíruje přímo páteř a její vzpřimovače a povrchové svaly. Při masáži se používá třezalkový olej, který zvyšuje hluboké uvolnění svalů a přispívá k regeneraci meziobratlových plotének. Masáž je prováděna velmi pomalými a jemnými hmaty.

Podstatou Breussovy masáže páteře je oddalování obratlů od sebe, aby ploténka měla dostatek místa pro přijetí vmasírovaného oleje. Olej způsobí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů celého těla. Po masáži se přikládá na páteř speciální papír a postupným přikládáním rukou dochází k vlastnímu terapeutickému účinku. Třezalkový olej proniká hluboko do páteře a škodliviny se působením osmózy naopak koncetrují do papíru. Tímto způsobem jsou z těla vyloučeny a klient se zbavuje svých potíží. Celá páteř se snadněji regeneruje a hybnost organismu se rozšiřuje.

Masáž je velmi jemná a tak nejsou známy žádné kontradikce.

Klienti ji vnímají velmi příznivě a jsou překvapeni, jak jemnou metodou se jim dokáže ulevit od bolesti.

Breussovu masáž vytvořil rakouský léčitel a lidový expert medicíny p.Rudolf Breusse (1899-1990), který se v Česku proslavil svou 42-denní kůrou proti rakovině.

Vlastnosti třezalky:

  • výrazně ovlivňuje jak tělesný tak duševní stav, působí antidepresivně, zmenšuje tělesnou reakci na stres

  • je protizánětlivá

  • zlepšuje krevní oběh, látkovou výměnu a vylučování moči

  • používá se jako masážní prostředek při bolestech v oblasti páteře, regeneruje meziobratlové ploténky

  • odbourává bloky a uvolňuje potlačované pocity

Pozor! Třezalka je silně fotosensitivní, může způsobit vyšší citlivost na sluneční záření (po masáži se neslunit ani nenavštěvovat solarium).

Objednávky na telefonu: 734 592 029
©2015 Ing.Josef Mlíka, Všechna práva vyhrazena.